SONIK VADERX RS 6000

Výrobca: SONIK
Sklad: 2ks Skladom
  • Kód produktu: SN235600
68,53€bez registrácie s DPH
Bežná cena: 69,90€
Cena po registrácii: 55,90€66,57€
Zaregistrovať / Prihlásiť
Množstvo

Navijak Sonik VaderX RS - Aj najlepším pomerom cena-kvalita disponujúca VaderX séria od Soniku sa každoročne rozširuje a obnovuje. Súčasťou tohto procesu je aj úplne nová séria RS, ktorá každou súčiastkou napomáha pri modernom love veľkých kaprov a love nedravých rýb. Vynikajúca kvalita v modernom, čiernom rúchu, v kombinácii so super pomerom cena-kvalita, to sú najočividnejšie vlastnosti navijakov VaderX RS, ktoré sa však neuskromnili ani v technických parametroch. Navijak Sonik VaderX RS - Aj najlepším pomerom cena-kvalita disponujúca VaderX séria od Soniku sa každoročne rozširuje a obnovuje. Súčasťou tohto procesu je aj úplne nová séria RS, ktorá každou súčiastkou napomáha pri modernom love veľkých kaprov a love nedravých rýb. Vynikajúca kvalita v modernom, čiernom rúchu, v kombinácii so super pomerom cena-kvalita, to sú najočividnejšie vlastnosti navijakov VaderX RS, ktoré sa však neuskromnili ani v technických parametroch. Vypracovanie sleduje jemné moderné línie, ktoré sú technicky doplnené nárokmi rybárov obľubujúcich rybolov nahadzovaním. Vďaka vypracovaniu cievky z nej šnúra ľahko beží, umožňuje tak dosiahnuť z brehu vzdialenosti náhodov aj nad 100 metrov. Rozmer 6000 je výbornou voľbou ku kratším boilies prútom, ale zastane si miesto aj na heavy feedrových prútoch. Verzia 8000 rozširuje paletu produktov k boilies lovu veľkých rýb, ale výborne sa s ním spoduje i kŕmi, zvláda aj používanie s väčšími záťažami. Jeho masívne vypracovanie posilňuje aj kľučka, ktorá vďaka prevodovému pomeru 4.1:1 navinie 1,1 metra šnúry na jedno otočenie, plus na jej konci umiestnené drevená rukoväť ešte navyšuje jeho stabilitu. Cievka navijaka je z CNC opracovaného hliníku, ktorá disponuje veľkou kapacitou, do balenia sa dostal aj jeden náhradný kus umožňujúci navinúť druhý typ šnúry, alebo rýchlu výmenu počas rybolovu. Oba varianty disponujú precíznou rýchlobrzdou odolnou voči padaniu šnúry, preto s nimi bude realizácia zdolávaní radosť. Členovia RS série sú výborným výberom k heavy feeder a boilies prútom.

Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou. Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii.

Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.
               
Overovacie pole